Rezervácia parkovania  (min 18 hod pred parkovaním)  Pre príchod alebo odchod z parkoviska mimo prevádzkovej doby použite extra služby. 

V prípade , že nutne potrebujete parkovať  a parkovisko je už obsadené, môžete požiadať na horeuvedený mail o extra parkovanie, ktoré má tiež obmedzený počet miest. Podmienkou je nechať obsluhe kľúč od vozidla + príplatok 10€ k cene za parkovanie. V maily žiadajte extra parkovanie a zadajte všetky požadované údaje k parkovaniu.

Poznámka

Ak neviete ešte čas príchodu alebo odchodu, zadajte napr. príchod 8:00 a odchod 18:00. Do poznámky v objednávke uveďte, že upresníte čas príchodu a odchodu neskôr. 

UPOZORNENIE: Rezerváciu musíte vytvoriť najneskôr 18 hodín pred príchodom na parkovisko.

V zadanom období už sú bohužial všetky parkovacie miesta obsadené.

Dátum a kontakt
*
*
*
*
*
Transfer
*
*
*
*
Cena parkovania
Extra sluzby

V čase od 7:00 hod do 22:00 hod Vás odvezieme z letiska bezplatne. Mimo prevádzkových hodín od 22:00 do 7:00 je za transfer z letiska alebo obsluha na parkovisku príplatok.

V čase od 7:00 hod do 22:00 hod Vás odvezieme na letisko bezplatne. Mimo prevádzkovej doby od 22:00 do 7:00 je za transfer alebo obsluhu na parkovisku príplatok.

Extra parkovanie je parkovanie na poslednú chvíľu. Zákazník nemá objednávku a parkovisko je obsadené. Na požiadanie zákazníka sa vozidlo môže zaparkovať pred iné vozidlo a neskôr preparkovať na voľné miesto. Je potrebný kľuč od vozidla.

Cena celkom vrátane extra služieb
Odosielam rezerváciu. Moment prosím ...