Ako sa pripraviť na let vopred

Letecká doprava nám umožňuje dostať sa kamkoľvek na svete, a to doslova za pár hodín. Má však svoje špecifiká. Ak sa pred vaším odletom dobre pripravíte, o to viac si môžete let v kľude vychutnať.


Ako pripraviť auto na zimu

V zimných mesiacoch dostáva automobil zabrať viac ako inokedy. Nepríjemná zima však pre vaše auto nemusí znamenať červenú, najmä ak dodržíte pravidlá, ktoré sú pre toto ročné obdobie odporúčané.


O bratislavskom letisku

Orientácia v meste nemusí byť jednoduchá ani pre bratislavčanov, a preto sme pre vás pripravili jednoduchého, ale o to viac praktického sprievodcu, ktorý vám pomôže v lepšej orientácii na samotnom letisku M. R. Štefánika v Bratislave.


Prečo parkovať u nás

Chystáte sa na dlhšiu cestu? Alebo len potrebujete zaparkovať vaše či služobné auto výhodne? Hľadáte vhodné parkovisko v blízkosti bratislavského letiska? My vám toto všetko ponúkame, a to výhodne a profesionálne.


Ako zabezpečiť automobil pri dlhodobom parkovaní

Odchádzate na dlhšiu pracovnú cestu či dovolenku? Ak si nechcete počas vašej neprítomnosti lámať hlavu nad tým, či je vaše vozidlo v bezpečí, okrem výberu monitorovaného a bezpečného parkoviska, sa pozrite sa na pár tipov,


Poznáte najčastejšie chyby pri parkovaní?

Málokto sa pri parkovaní nedostal do situácie, kedy by nemal chuť z auta vystúpiť, zahodiť kľúče a nechať všetko tak. Aby ste sa už nikdy za volantom nemuseli stresovať, pripravili sme stručný prehľad rád a tipov.


Je vaše auto pripravené na leto?

Je vaše auto pripravené na leto? V letnej sezóne je každé auto vystavované špecifickým záťažiam. Ako sa pripraviť a čo všetko je potrebné vykonať, aby sa životnosť automobilu zbytočne neznižovala?