Prečo parkovať u nás

Chystáte sa na dlhšiu cestu? Alebo len potrebujete zaparkovať vaše či služobné auto výhodne? Hľadáte vhodné parkovisko v blízkosti bratislavského letiska?

My vám toto všetko ponúkame, a to výhodne a profesionálne.

Lokalita parkoviska

Naše parkovisko je situované v nákupnej zóne Pharos pri Sconto nábytok v Bratislave, v bezprostrednej blízkosti bratislavského letiska. Od letiska je parkovisko vzdialené iba 1,5 kilometra a cesta trvá cca 3 minúty. Mapa/inštrukcie (Google)

Bezpečnosť parkovania

Uvedomujeme si, že keď niekde nechávate svoje auto, očakávate, že jeho stav bude pri vašom návrate rovnaký ako ste ho tam nechali. Bezpečnosť vášho automobilu je pre nás prvoradá, a preto je naše parkovisko kvalitne a funkčne oplotené a monitorované 24 hodín denne tak, aby sme zabezpečili našim klientom maximálnu bezpečnosť pri parkovaní.

Transfer na letisko

Ak cestujete „na vlastnú“ pesť, či prostredníctvom cestovnej kancelárie z bratislavského letiska, nie je nič lepšie, ak sa po zaparkovaní už nemusíte nijako zapodievať dopravou z parkoviska na letisko. Myslíme na komfort našich klientov, a preto poskytujeme aj dodatočnú službu transferu na bratislavské letisko a späť. 

Online rezervácia parkovania

Veľmi pohodlný spôsob, ako si zarezervovať miesto na parkovanie je náš rýchly online formulár, kde vyplníte vyznačené polia vašimi údajmi, odošlete a o všetko ostatné sa už postará náš tím. V prípade, ak si potrebujete niektoré informácie overiť, poprípade spraviť rezerváciu či zmenu rezervácie, je pre našich klientov k dispozícii aj  telefonická linka +421 902 933 883. Tiež sa na nás môžete obrátiť mailom: parkovaniebratislava@gmail.com.

Tešíme sa na vás, tím M2 Parking.